Antalya Böcek İlaçlama Uygun Fiyat

Böcek ilaçlama alanında, ücretsiz keşif hizmeti (haşere tanımlaması ve alan büyüklüğü) ve sektörümüzün en donanımlı ilaçlama kadrosu ile size en etkili çözümleri en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

ALC İlaçlama olarak amacımız, doğru ilaç ve doğru uygulama yöntemleriyle her türlü haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır.

Ev, otel, fabrika, kafe, restaurant, alışveriş merkezi, hastane gibi yaşam alanlarında, zararlı kontrol ve haşere mücadelesi konusunda Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) onayladığı, Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ilaçlarla hizmet vermekteyiz...

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanılan ilaçlar insan ve evcil hayvanların sağlığını olumsuz yönde etkiler mi?

Hayır. ALC İlaçlama tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya Sağlık Örgütü (WHO), hem de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlardır. Bu ilaçların, dünyanın önde gelen laboratuarları tarafından "Halk Sağlığını Koruma Programı" kapsamında tehlike oluşturmadıkları ve "en az zehirli insektisitler" kategorisinde bulundukları kabul edilmektedir. Ek olarak ALC İlaçlama'nın uygulama prensipleri dahilinde, en az temas alanı ilkeleri uygulanmakta ve kimyasallar ile temas riski en aza indirgenmektedir.

Böcek ilaçlama hizmeti ile ilgili bir problemim veya sorum olduğu zaman kimi aramalıyım?
Uygulama sonrası kötü koku olacak mı?
Böcek ilaçlama sonrası temizlik yapmalı mıyım?
Böcek ilaçlama işlemi sırasında evden ayrılmam gerekir mi?
Böcek ilaçlama işleminden sonra evimde yeniden böceklerle karşılaşacak mıyım?
Böcek ilaçlama uygulaması sonrası herhangi bir belge alacak mıyım?
Dış mekan uygulamaları, bitkilerimi veya evcil hayvanlarımı nasıl etkileyecek?
Böcek ve kemirgen problemim devam ederse ne olacak?
Antalya'nın tüm ilçelerine ve semtlerine hizmet veriyor musunuz?
Ev, bahçe, işyeri, hastane, restaurant v.b. ilaçlamalarında uygulama açısından farklılık var mıdır?

Böcek ilaçlama firmaları, yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek tüm böcek, haşere ve kemirgenlere karşı çeşitli çözümler sunmaktadır. Başvurabileceğimiz kişisel yöntemler, bu zararlıların imhası için yeterli olmayacak, ayrıca insan ve çevre sağlığını risk altına sokabilecektir. Bu sebeple, böcek ilaçlama konusunda profesyonel destek almanız çok önemlidir.

Antalya ALC İlaçlama, evlerinizde ya da iş yerlerinizde ortaya çıkan tüm haşere ve kemirgen problemlerini, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz, modern ekipmanlarla gerçekleştirdikleri uygulamalar sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır.